Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli Zwykłej  (28 lipca  2019 r.)

1.       Sprzątanie kościoła: Posłowska Paulina, Augustowska Halina, Sarnecka Małgorzata, Łoboda Urszula, z ofiarą dołączyła Piłat Daniela.

2.       Dziś po Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Przy składaniu ofiary, która jest przeznaczona dla polskich misjonarzy, można zabrać poświęcone breloczek lub obrazek ze św. Krzysztofem.

3.       Dziś zbiórka na remont i upiększanie świątyni. Na Leśniówce po godz. 18.00. Został podświetlony cały kościół.

4.       W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. Spotkanie dziecięcej Róży Różańcowej po Mszy św.

5.       W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.

6.       W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi.

7.       Wkrótce rozpocznie się Piesza Kielecka Pielgrzymka na Jasna Górę. Można się zapisywać do duchowej grupy pielgrzymkowej. Ci, którzy wybierają się na Jana górę proszeni są o zabranie formularza pielgrzymkowego.

8.       Od przyszłej niedzieli w naszej parafii będzie grał organista p. Filip Jurkiewicz. Rozmawiałem z nim i zgodził się na pracę jako organista w naszej parafii w niedziele i święta, będzie grał na pogrzebach, ślubach. Za pracę w niedzielę będzie wynagradzała go parafia. Śluby i pogrzeby wynagrodzenie ponoszą zainteresowane osoby. Prośba do kantorów, którzy mieli dyżury o ich zachowanie, gdyż chcę by psalm w czasie liturgii był śpiewany przez kantorów a w ostateczności przez organistę. Została mi jeszcze do podpisania stosowana umowa.

9.       Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.