Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli (26 lipca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Bobrzka, Anna Posłowska, Małgorzata Golmento, Agata Domagała, z ofiarą dołączyła Maria Bobrska.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Lisowska i Tomasz Horowski – zapowiedź pierwsza.
  4. Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa. Ofiara  przeznaczona jest na pomoc dla polskich misjonarzy.
  5. Dziś radni przejdą za comiesięczną zbiórka na remont kościoła. Tak jak poprzednio wkładamy ofiarę do podpisanej koperty i przekazujemy radym.
  6. Od poniedziałku rozpoczną się prace przy podmurówce.
  7. Została zwieziona kostka na opaskę i chodnik przy kościele. Udało się ja umieścić na placu a nie na parkingu.
  8. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  9. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  11. Kalendarz liturgiczny: w środę wspomnienie św. Marty, w sobotę św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.