Ogłoszenia duszpasterskie XVII Niedzieli Zwykłej (30 lipca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Aneta Piłat, Paulina Posłowska, Urszula Łoboda, Robert Posłowski. Z ofiarą dołączyła Halina Augustowska.
  3. Dziękuję za ofiarę złożoną z racji wspomnienia św. Krzysztofa z poświęcenia pojazdów. Ofiara składana z tej racji przeznaczona jest dla polskich misjonarzy. W sumie zostało złożone: 765 zł. Bóg zapłać.
  4. We wtorek przypada kolejna rocznica Powstania Warszawskiego. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za Ojczyznę i módlmy się także o pomyślność dla naszego kraju.
  5. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30. w tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Zostało zamontowane okno z witrażem św. Józefa. Brakuje jeszcze szprosów. Jako zabezpieczenie zostały zamontowane uchwyty nie pozwalające na wypadnięcie okna, gdyby nie wytrzymał siłownik.
  9. Pod koniec sierpnia powinny rozpocząć się prace przy układaniu kostki między bramami i koło budynku gospodarczego.
  10. W połowie września firma przyjdzie do schodów. Także początkiem września zostaną zabrane ostatnie dwa duże okna do pracowni by zamontować w nich witraże. Rozpoczynam także rozmowy na wykonanie ławek do naszego kościoła.
  11. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli; wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego; piątek – wspomnienie św. Jana Vianneya; niedziela – święto Przemienienia Pańskiego
  12. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.