Ogłoszenia Duszpasterskie XVI Niedzieli Zwykłej (21 lipca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Marzena Wiącek, Beata Woś, Katarzyna Stąpór.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Ewelina Woźniak – panna, zam. w Bystrzycy Starej oraz Kamil Grzegorz Janus – parafia tutejsza zapowiedź trzecia; Katarzyna Agnieszka Kowalska – panna, zam. Kielce par. katedralna oraz Bartłomiej Jerzy Nosek – kawaler parafia tutejsza zapowiedź trzecia; Pędzik Maryna – panna oraz Tomasz Król – kawaler – oboje z parafii Chrystusa Króla Odkupiciela Kraków – zapowiedź pierwsza; Martyna Przybysz – panna, parafia Mnichów oraz Mateusz Sarnecki – kawaler, parafia tutejsza – zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach między tymi osobami w sumieniu jest zobowiązany mnie powiadomić.
  4. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa Poświęcenie pojazdów. Ofiara złożona z tej racji przeznaczona jest dla polskich misjonarzy.
  5. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – święto Marii Magdaleny; wtorek – święto św. Brygidy patronki Europy; środa – wspomnienie św. Kingi; czwartek – święto św. Jakuba Apostoła; piątek – wspomnienie św. Joachima i Anny.
  6. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.