Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedzieli Zwykłej  (21 lipca  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Posłowski Robert, Szewczyk Martyna, Piłat Aneta, Posłowska Iwona.
  2. Trwa remont dachu. Został już położony nowy dach na kaplicach i zrzucono więźbę nad prezbiterium. Jak wygląda drewno – to można zobaczyć: leży pod bramą przy kościele.
  3. Jestem po rozmowie w sprawie przyznania środków na termomodernizacje. Powiedziano mi, że dostaliśmy zielone światło. I mamy czekać.
  4. Od p. Kamili z ośrodka „Wolna Strefa” dostaliśmy kielich i patenę. Są to naczynia liturgiczne po zamarłym jej wujku – ks. A. Królickim. Poddałem je renowacji.
  5. Został wykonany prospekt organowy. W ten sposób chór jest w pełni gotowy do przyjęcia organisty.
  6. Został zakupiony odkurzacz do kościoła.
  7. W dniach 9/10 sierpnia będzie gościła u nas pielgrzymka lubelska. Zapowiadam wcześniej, byśmy się odpowiednio przygotowali.
  8. Zbiórka na remont kościoła w najbliższą niedzielę.
  9. W najbliższą niedzielę z racji św. Krzysztofa po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiara złożona z tej okazji jest przeznaczona dla polskich misjonarzy.

Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii