Ogłoszenia duszpasterskie XVI Niedzieli (19 lipca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Ziętek, Anna Wawrzycka, Klaudia Wawrzycka, Anna Zająć, Paulina Zając.
  2. Praca: .
  3. Świetlica działająca w starej szkole wznowiła działalność i serdecznie zaprasza.
  4. Spłaciłem kolejne 10 tysięcy długu. Zostało do spłaty 30 tysięcy.
  5. W nadchodzącym tygodniu zostanie przywieziona kostka i będzie złożona na parkingu. Dlatego bardzo proszę, by ci którzy nie muszą podjeżdżać samochodem do kościoła przyszli na nabożeństwo. Mam nadzieję, że utrudnienie potrwa krótko.
  6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi i ich rodzicami.
  7. W przyszła niedzielę z racji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Ofiara przeznaczona dla polskich misjonarzy.
  8. W przyszłą niedzielę comiesięczna zbiórka na remont kościoła.
  9. Kalendarz liturgiczny: W środę wspomnienie św. Marii Magdaleny, w piątek św. Kingi, w sobotę św. Jakuba Apostoła
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.