Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej (16 lipca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anita i Dariusz Orkiszowie, Barbara Błaszczyk, Krzysztof Błaszczyk, Mirosława Wróbel.
  3. Zostały zamontowane witraże przy głównym ołtarzu: bł. Karoliny Kózkówny i bł. Karola Acutisa. Jeszcze raz dziękuje ofiarodawcom za ten dar dla naszej wspólnoty parafialnej. Do pracowni został zabrany witraż św. Jarosława do małej poprawki. W nowe ramy okienne został włożony witraż św. Józefa. Czekam na zawiasy, których brakuje, by ponownie zamontować okno z witrażem.
  4. Rozliczyłem się z prac na plebani. Został położony kamień na balkonach; koszt: materiał – 3980 zł; montaż wraz z chemią montażowa – 5670 zł.
  5. W środę pogrzeb o godz. 15.00 zmarłego Krzysztofa Żarnowieckiego.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. z racji wspomnienia św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów. Ofiara składana z tej racji przeznaczona jest dla polskich misjonarzy.
  7. Kalendarz liturgiczny: sobota – wspomnienie św. Marii Magdaleny.
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.