Ogłoszenia Duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej (14 lipca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Magdalena Posłowska, Karolina Malczewska, Barbara Bętkowska, Anna Głowacka. Trawę kosili Michał Pędzik, Maksymilian Malczewski, Piotr Daleszak.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Szyszka – panna, parafia tutejsza oraz Kamil Sobierajski – kawaler, zam. w Końskich zapowiedź druga; Ewelina Woźniak – panna, zam. w Bystrzyce Starej oraz Kamil Grzegorz Janus – parafia tutejsza zapowiedź druga; Katarzyna Agnieszka Kowalska – panna, zam. Kielce par. katedralna oraz Bartłomiej Jerzy Nosek – kawaler parafia tutejsza zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach między tymi osobami w sumieniu jest zobowiązany mnie powiadomić.
  4. W sobotę rozpoczynamy pielgrzymkę do Gietrzwałdu – Stoczka Warmińskiego – Świętej Lipki. Wyjazd o godz. 6.00 rano w sobotę z parkingu parafialnego. Powrót w niedzielę w godzinach wieczornych. Są jeszcze wolne miejsca – można się zapisać. Proszę o wniesienie opłaty za pielgrzymkę w wysokości 370 zł. Nocleg w Stoczku Warmińskim z obiadokolacją i śniadaniem. Proszę zabrać ręczniki, gdyż dom pielgrzyma nie oferuje reczników.
  5. W przyszłą niedzielę przypada taca gospodarcza.
  6. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury; wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.