Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej  (14 lipca  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej  (14 lipca  2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej  (14 lipca  2019 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Lis Anna, Karyś Anna, Karyś Mariusz, Sobieraj Zofia, Posłowska Bogusława.
  2. Remont dachu. Cała więźba dachowa jest do wymiany, dlatego nie rozpoczęły się prace, bo czekamy na drewno do wykonania nowej więźby dachowej. Drewno zjadł kornik, powypadały jętki podtrzymujące krokwie.
  3. Proszę o modlitwę wszystkie Róże Różańcowe w intencji podpisania umowy o termomodernizację. We wtorek będę miał spotkanie w tej sprawie. Cały czas fundusz robi problemy z przekazaniem środków na termomodernizację.
  4. Prezydent miasta p. Bogdan Wenta zaprasza mieszkańców Posłowic na spotkanie, które odbędzie się we wtorek o 17.00 w dawnej szkole. Spotkanie jest organizowane w ramach programu „Peryferie”, odnoszącego się do problemów tej części miasta mieszkańców.
  5. Od dziś można zamawiać msze św. na następny rok.
  6. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.