Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli Zwykłej (10 lipca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Kowalska Agnieszka, Ziętek Anna, Wawrzycka Anna, Łysak Jolanta. Z ofiarą dołączyły Ziętek Małgorzata, Wawrzycka Anna, Katarzyna Foltyn. Trawę skosili Paweł Łysak, Leszek Ziętek.
  2. Praca: Artur Dróżdż, Michał Pędzik, Mariusz Daleszak, Piotr Daleszak. Bóg zapłać.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. W środę nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19.30 różaniec. Następnie o 20.00 Msza św. z procesją fatimską. Przynosimy ze sobą świece na procesję.
  5. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Benedykta opata – patrona Europy; środa – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; piątek – wspomnienie św. Bonawentury – biskupa i doktora Kościoła; sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi z Góry Karmel.
  6. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  7. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.