Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedzieli (12 lipca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Kowalska Bożena, Łysak Agata, Łysak Marzen, Maciejewska Elżbieta.
  2. Praca: Mirosław Wiącek.
  3. Komunikat ks. bpa Jana Piotrowskiego.
  4. W połowie lipca rozpoczną się prace związane z obkładaniem podmurówki wokół kościoła.
  5. Seminarium duchowne w Kielcach przysłało opóźniony list do przyjaciół. Członków Grona Przyjaciół Seminarium zapraszam do zakrystii do odebrania listu.
  6. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie. O 19.30 różaniec, a o 20.00 Msza św. z procesja. Przynosimy swoje świecie.
  7. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w środę wspomnienie św. Bonawentury; w czwartek NMP z Góry Karmel.
  8. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.