Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziel Zwykłej (11 lipca 2021 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziel Zwykłej (11 lipca 2021 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XV Niedziel Zwykłej (11 lipca 2021 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Sylwia Szewczyk, Zofia Bętkowska, Sławomir Bętkowski, Celina Zawadzka, Lidia Papież. Z ofiarą dołączył się Stanisław Papież.
  2. Praca: Artur Dróżdż.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Aleksandra Chatys – panna oraz Bartłomiej Głogowski – kawaler zapowiedź trzecia; Magdalena Lipiec – panna oraz Norbert Kundera – kawaler zapowiedź druga.
  4. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.30 a po nim msza św. z procesją wokół kościoła. Przynosimy ze sobą świece. Kolejkę sprzątającą proszę o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej.
  5. W niedzielę (18 lipca) po Mszy św. o godz. 12.00 aktorka teatru krakowskiego p. Magdalena Markiewicz przedstawi poezję religijną o Bożym Miłosierdziu opartą na dzienniczku siostry Faustyny. Zapraszam serdecznie na to spotkanie.
  6. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Brunona; wtorek– wspomnienie Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; czwartek – wspomnienie św. Bonawentury; piątek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  8. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.