Ogłoszenia duszpasterskie XXIX Niedzieli Zwykłej (16 października 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Piotrowska, Zofia Jarząbek, Teresa Miś, Dorota Musiał, Kamil Musiał.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziś radni przejdą za co dwumiesięczną zbiórką na spłatę długu za wykonane prace.
  5. Dziękuję czcicielom Matki Bożej Fatimskiej za dar złożony na tacę -958 zł. Bóg zapłać!
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00. Różaniec o godz. 18.30.
  7. W sobotę w Wyższym Seminarium duchownym nasi najstarsi ministranci rozpoczną kurs lektorski. Początek kursu od godz. 10.00. Rodziców proszę o zadbanie by dotarli na czas do seminarium.
  8. W przyszła niedzielę różaniec po Mszy św. o godz. 08.00.
  9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli ks. Marcina Borynia wraz z grupa młodzieży. Młodzież wraz z ks. Marcinem przygotowują na poziomie naszej diecezji Światowe Dni Młodzieży. Dlatego też będą zbierali pieniężne datki na ten cel.
  10. Jeśli pogoda pozwoli to zapraszam na rajd 29 października ministrantów, dzieci i młodzież z Ogniska Misyjnego oraz z dzieci z Róży Dzieci Fatimskich. Wraz ze Stowarzyszeniem „Posłowice” pragniemy zorganizować rajd w naszych okolicach. Chętnych bardzo proszę o zapisywanie się na listę w zakrystii. Szczegóły będą podawane na bieżąco.
  11. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego; wtorek – święto św. Łukasza; czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego; sobota – wspomnienie św. Jana Pawła II.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.