Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej  (13 sierpnia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Joanna Stępień, Ewa Posłowska, Małgorzata Duda, Anna Biernacka. Z ofiarą dołączyły Marianna Posłowska, Halina Piłat. Kolejkę proszę o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej na dzisiejsze nabożeństwo.
  2. Dziękuje nowożeńcom Ilonie i Michałowi Zasadowskim za udekorowanie kościoła na niedziele po ich ślubie. Bóg zapłać.
  4. We wtorek uroczystość Wniebowzięcie NMP. Na każdej Mszy św. poświęcenie wianków. Dyżur lektorów, kantorów i ministrantów z V niedzieli.
  5. W przyszłą niedzielę radni przejdą za zbiórką na prace przy kościele.
  6. Rozmawiałem w sprawie ławek do kościoła. i umówiony jestem na spotkanie w sprawie ich wykonania.
  7. Czuwanie modlitewne na Jasnej Górze z 4/5 września.
  8. Pielgrzymka Żywego Różańca do Jędrzejowa w dniu 7 października br.
  9. 10 listopada br. czuwanie w Opactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie.
  10. Komunikat w sprawie Słowenii.
  11. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Kolbe; wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP; czwartek – wspomnienie św. Jacka.
  12. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz Bożego błogosławieństwa.
  13. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.