Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej  (11 sierpnia  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Joanna Stępień, Maria Posłowska, Halina Piłat, Małgorzata Gmyrek.
  2. Praca: Bogdan Żarnowiecki, Mariusz Żarnowiecki, Hubert Żarnowiecki – porządkowanie terenu za budynkiem gospodarczym: Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński – praca przy drzwiach budynku gospodarczego.
  3. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyjęli pielgrzymów na nocleg i ugościli. Niech dobry Bóg wynagrodzi swoim błogosławieństwem wszelkie dobro okazana pielgrzymom.
  4. We wtorek Nabożeństwo Fatimskie. O 19.30 różaniec a o 20.00 Msza św. z procesją wokół kościoła
  5. W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 12.00. Jest to święto obowiązujące i obliguje do uczestnictwa we Mszy św. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów.
  6. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.