Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli Zwykłej (08 sierpnia 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Ewa Piotrowska, Renata Dziubek, Monika Karyś, Ewa Posłowska, Małgorzata Duda. Z ofiara dołączyła Marianna Wróbel.
  2. Praca: Artur Dróżdż.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Maria Ołubiec – panna oraz Paweł Karyś – kawaler zapowiedź druga.
  4. Dziękuję za ofiary złożone z racji poświęcenia pojazdów w dzień wspomnienia św. Krzysztofa. Kwota 643 zł. Cała ofiara została wpłacona na konto pomocy polskim misjonarzom.
  5. W dniach 9/10 sierpnia przez naszą parafie będzie przechodziła lubelska pielgrzymka. Bardzo was proszę o życzliwość. Jeśli pielgrzymi będą potrzebowali posiłku, umycia się czy też noclegu to proszę im być życzliwym. Niestety nie posiadam więcej informacji jaka forma będzie noclegu, gdyż organizatorzy nie dali żadnych wskazówek co do pobytu na terenie parafii.
  6. W piątek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.300, następnie Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  7. W niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów, ziół i owoców.
  8. W dniach 21-29 sierpnia br. biuro pielgrzymkowe przy parafii św. Józefa w Kielcach organizuje pielgrzymkę do Medziugorje. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  9. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy; wtorek – św. Wawrzyńca; środa – św. Klary; sobota – wspomnienie św. Maksymiliana kapłana i męczennika.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.