Ogłoszenia duszpasterskie XIX Niedzieli (09 sierpnia 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Pędzik Jolanta, Janaszek Małgorzata, Janaszek Sabina, Stefańska Barbara, Myca Danuta, z ofiarą dołączyły Żuchowska Danuta, Jamróz Genowefa, Guzy Ewelina.
  3. Od poniedziałku 10 lipca będzie można zamawiać intencje na przyszły rok.
  4. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
  5. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.30 a potem Msza św. z procesją. Przynosimy własne świece.
  6. W sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP – uroczystość nazywana także Matki Bożej Zielnej. Msze św. o godz. 8.00; 10.00; 12.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie kwiatów, ziół i owoców. Na Mszy św. o godz. 8.00 ks. arcybiskup Henryk Jagodziński poświęci odnowiony ołtarz oraz nowe organy.
  7. Za dwa tygodnie w sobotę 22 sierpnia o godz. 11.00 uroczystość pierwszokomunijna w naszej parafii.
  8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do sanktuariów Ziemi Kłodzkiej: Bardzo, Wambierzyce, Krzeszów, Henryków. Pielgrzymka czterodniowa, w drugim tygodni września. Koszt 650 zł. Zostaną zachowane wszystkie wymogi sanitarne związane z epidemią. Zapisy w zakrystii.
  9. Kalendarz liturgiczny: W poniedziałek święto św. Wawrzyńca, we wtorek wspomnienie św. Klary, w piątek wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego, w sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.