Ogłoszenia Duszpasterskie XIV Niedzieli Zwykłej (07 lipca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Agnieszka Dymińska, Sabina Janaszek, Barbara Stefańska, Danuta Myca, Sylwia Myca. Z ofiarą dołączyła Genowefa Jamróz.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Małgorzata Szyszka – panna, parafia tutejsza oraz Kamil Sobierajski – kawaler, zam. w Końskich zapowiedź pierwsza; Ewelina Woźniak – panna, zam. w Bystrzyce Starej oraz Kamil Grzegorz Janus – parafia tutejsza zapowiedź pierwsza; Katarzyna Agnieszka Kowalska – panna, zam. Kielce par. katedralna oraz Bartłomiej Jerzy Nosek – kawaler parafia tutejsza zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach między tymi osobami w sumieniu jest zobowiązany mnie powiadomić.
  4. W sobotę Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o 19.30 a po nim Msza św. z procesją fatimską.
  5. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli; czwartek – święto św. Benedykta patrona Europy; piątek – wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu; sobota – wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  6. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.