Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziel Zwykłej (04 lipca 2021 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziel Zwykłej (04 lipca 2021 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XIV Niedziel Zwykłej (04 lipca 2021 r.)

  1. Sprzątanie kościoła: Justyna Głogowska, Ewa Salwa, Grzegorz Głogowski, Mateusz Socha, Marcin Socha, Tomasz Kubicki.
  2. Praca: Bogdan Żarnowiecki, Mariusz Żarnowiecki, Hubert Żarnowiecki, Krzysztof Żarnowiecki – Bóg zapłać.
  3. Składka na remont kościoła: Bóg zapłać za ofiary złożone na remont kościoła.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Daria Dudek – panna oraz Dawid Drwal – kawaler zapowiedź trzecia; Edyta Tomasik – panna oraz Janusz Socha – kawaler zapowiedź trzecia; Aleksandra Chatys – panna oraz Bartłomiej Głogowski – kawaler zapowiedź druga; Magdalena Lipiec – panna oraz Norbert Kundera – kawaler zapowiedź pierwsza.
  5. Została zakończona budowa muru koło bramy. Wjazd do bramy został poszerzony zgodnie z wymogami przeciwpożarowymi. Do przeróbki została jeszcze sama brama.
  6. Zakończono także prace przy schodach wejściowych. W całości został położony granit płomieniowany – palony, który jest też antypoślizgowy. Został zrobiony podjazd dla wózków z małymi dziećmi i dla niepełnosprawnych.
  7. W poniedziałek o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie sprawozdawcze Stowarzyszenia „Posłowice”. Zostanie podsumowany rok 2020 i nakreślone plany na przyszłość. Zapraszamy zarówno osoby należące do Stowarzyszenia, jak i te które chcą się zapisać. Spotkanie odbędzie się na salce św. Izydora.
  8. Kalendarz liturgiczny: wtorek– Wspomnienie bł. Teresy Marii Ledóchowskiej; czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.