Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej (30 czerwca 2024 r.)

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej (30 czerwca 2024 r.)

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej (30 czerwca 2024 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Małgorzata Sarnecka, Edyta Zawadzka, Małgorzata Janaszek. Trawę kosili: Marek Wrona, Marek Zawadzki, Mirosław Pędzik. Z ofiarą dołączyły Helena Kumor, Maria Dymińska, Cecylia Libera, Danuta Żuchowska.
 2. Praca:
 3. Bóg zapłać za ofiary na tacę gospodarczą. Zostało złożone 4320 zł. Naszej wspólnocie parafialnej została przekazana darowizna na ławki w wysokości 9600 zł. Ofiarodawcą jest Artur Duda. Bóg zapłać za tę ofiarę. Tym sposobem wypłaciłem za ławki 15 tysięcy oraz resztę długu za prace przy parkingu. Zostało nam do spłaty 25 tysięcy za ławki. Przy okazji informuje, że ofiary z Mszy zbiorowych pozostają w parafii. Mnie przysługuje jedna ofiara. Uspakajam tych, którzy pytają kogo są pieniądze ze Mszy zbiorowych.
 4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o 07.00 i 18.00. Spowiedź od 17.30. w tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
 6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 08.00 spotkanie Róż Różańcowych.
 7. Dzieci, które zbierały naklejki uczestnictwa we Mszy mogą zostawić książeczki w zakrystii.
 8. W dniach 20-21 lipca pragnę zorganizować pielgrzymkę do Gietrzwałdu – Stoczka Warmińskiego (klasztornego) – Świętej Lipki. Ponawiam zaproszenie do udziału w pielgrzymce. Bardzo bym prosił by do 14 lipca, ci którzy jadą opłacili koszt pielgrzymki.
 9. Zadbajmy o godny strój do kościoła. niech nam nie braknie dbałości o kulturę stroju w kościele – zakryte ramiona, długie spodnie. Dbajmy też o właściwy strój na różnych uroczystościach religijnych.
 10. Kalendarz Kościoła: środa – święto św. Tomasza Apostoła; sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.
 11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 12. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.