Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej (26 czerwca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Łukawska, Aneta Lutwin, Ewa Lutwin, Anna Zarzycka. Z ofiarą dołączyła Cecylia Borek.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziś zbiórka na remont i upiększanie kościoła na Modrzewiu, Górce i Leśniówce.
  5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania – wszystkie grupy.
  6. W środę uroczystość Świętych Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Ofiara składana w tym dniu przeznaczona jest dla Stolicy Apostolskiej.
  7. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 oraz o 18.00. Spowiedź od 17.30. w tym dniu całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W sobotę spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  10. Od pierwszego lipca wracamy do godzin Mszy św. jak w ciągu roku.
  11. Kalendarz liturgiczny: wtorek – wspomnienie św. Ireneusza; środa – uroczystość św. Piotra i Pawła.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.