Ogłoszenia duszpasterskie XIII Niedzieli Zwykłej  (02 lipca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Sylwia i Klaudia Szewczyk, Marcin i Mateusz Socha, Zofia i Sławomir Bętkowscy, Katarzyna Soja.
  3. Bóg zapłać za ofiary na prace przy kościele.
  4. Prace przy schodach. Firma, która miała nam to zrobić w czerwcu, ale niestety nie wywiązała się z terminu. W przyszłym tygodniu będę wiedział kiedy przyjdą do wykonania zaplanowanych prac.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 oraz 18.00. Spowiedź od 17.30. W tym dniu przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Można już zamawiać intencje na przyszły rok 2024.
  7. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – św. Tomasza apostoła; czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej; sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli
  8. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.