Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli (21 czerwca 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli (21 czerwca 2020 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie XII Niedzieli (21 czerwca 2020 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Elżbieta Kowalska, Teresa Gryń, Lucyna Lutwin, Barbara Szyszka, Grażyna Stokowiec, Tadeusz Lutwin, Grzegorz Stokowiec, z ofiarą dołączyła Danuta Zawadzka.
 2. Praca:
 3. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną. Po południu radni przejdą za comiesięczną zbiórka na remont kościoła. Bardzo proszę, aby ofiarę przygotować w podpisanej kopercie. Radni odbiorą ją do skrzynki i później wpiszą sumę ofiary. Nie podpisujemy listy. Podpisy uzupełnimy później. Zachowajmy przy zbieraniu ofiary bezpieczeństwo.
 4. Dziękuję tym, którzy przygotowali ołtarze na Oktawę Bożego Ciała.
 5. Powrócił do naszej świątyni odnowiony ołtarz. Panowie przyjadą jeszcze we wtorek, by dokończyć prace. Całość prac konserwatorskich została sfinansowana przez Justynę i Grzegorza Głogowskich. Jest to dar dla naszej wspólnoty parafialnej. Na ich prośbę nie mogę powiedzieć kosztu renowacji. Bóg zapłać.
 6. Uroczyste poświęcenie odnowionego ołtarza i nowych organów będzie 15 sierpnia br. Poświęcenia dokona ks. arcybiskup Henryk Jagodziński – nuncjusz apostolski w Ghanie.
 7. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
 8. 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Można będzie zamówić Msze św. za ojców na środę 24 czerwca.
 9. Kalendarz liturgiczny: 24 czerwca uroczystość św. Jana Chrzciciela
 10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
 11. Prasa katolicka – „Niedziela” do odebrania w zakrystii.