Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedzieli Zwykłej (18 czerwca 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Piotrowska, Zofia Jarząbek, Dorota Musiał, Patrycja Socha. Koszenie trawy: Kamil Musiał, Tomasz Socha.
  2. Praca: dziękuje Markowi Wronie za banery na Boże Ciało. Bóg zapłać.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Rafał Myca – kawaler (par. tutejsza) i Aleksandra Kasza – panna (par. Pierzchnica) zapowiedź trzecia; Ilona Kundera – panna (par. tutejsza) i Michał Zasadowski – kawaler (par. Piórków) zapowiedź trzecia.
  4. W piątek przypada Dzień Ojca. Zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 na której będziemy się modlić za naszych ojców. Można jeszcze zamawiać Msze św. za naszych ojców.
  5. W przyszłą niedzielę radni przejdą za zbiórką na prace przy kościele.
  6. Zadbajmy o godny strój do kościoła. niech nam nie braknie dbałości o kulturę stroju w kościele – zakryte ramiona, długie spodnie. Dbajmy też o właściwy strój na różnych uroczystościach religijnych.
  7. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  8. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.