Ogłoszenia Duszpasterskie XI Niedzieli Zwykłej (16 czerwca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Agnieszka Kowalska, Marysia Kowalska, Małgorzata Ziętek, Anna Ziętek, Aleksandra Łysak, Anna Wawrzycka. Z ofiara dołączyły Anna Wawrzycka. Trawę kosili Paweł Łysak, Leszek Ziętek.
  3. W środę 19 czerwca o godz. 19.30 spotkanie Stowarzyszenia „Posłowice” na salce św. Izydora na plebani. Zostanie podsumowany rok 2023. Zarząd Stowarzyszenia serdecznie zaprasza.
  4. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00.
  5. W najbliższą niedzielę przypada taca gospodarcza na spłatę długów za pracę już wykonane i prace, które podejmiemy przy naszym kościele.
  6. Można zamawiać Msze św. z racji Dnia Ojca. Msza święta w intencji ojców będzie w sobotę 22 czerwca.
  7. Ksiądz bp Jan Piotrowski 23 czerwca zaprasza na Marsz Życia. Marsz rozpocznie się o godz. 16.00 przy katedrze. Ks. Bp informuje, że 22 czerwca i w następnych dniach włączy kolejne wdowy do grona wdów konsekrowanych. Dlatego też wszystkich nas prosi o modlitwę w intencji tych wdów, które zostaną włączone do grona wdów konsekrowanych.
  8. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego; piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.