Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedzieli Zwykłej (12 czerwca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Wanda Żarnowiecka, Anna Karyś, Zofia Bakalarz, Maria Bakalarz. Z ofiara dołączyła Danuta Zawadzka. Trawę skosił Marek Bakalarz.
  2. Praca: dziękuje rodzinie Karinie i Rafałowi Wosiom za dar nowych flag w głównej alejce. Bóg zapłać.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Ewelina Łysak panna oraz Arkadiusz Lech kawaler – zapowiedź druga.
  4. Gościmy dziś ks. Albera Piankę – neoprezbitera, który głosi nam słowo Boże i udziela po każdej Mszy św. prymicyjnego błogosławieństwa.
  5. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o 19.30. Msza św. z procesją wokół kościoła o 20.00. Kolejkę sprzątającą proszę o przygotowanie figury Matki Bożej Fatimskiej.
  6. We wtorek po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi w sprawie procesji Bożego Ciała.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie z ministrantami w sprawie procesji Bożego Ciała.
  8. W czwartek uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.00 w kościele i o 10.00 na Leśniówce. Gromadzimy się na działce Mirosława i Ewy Salwów oraz Agnieszki i Krzysztofa Błaszczyków. O godz. 10.00 Msza św.; następnie procesja: pierwszy ołtarz przy Elżbiecie i Piotrze Dudkach; drugi przy Agnieszce i Krzysztofie Błaszczykach; trzeci przy Kazimierze i Grzegorzu Szewczykach; czwarty przy głównym ołtarzu. Parkować można na działce Agnieszki i Tomasza Kubickich.
  9. W piątek o godz. 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
  11. Można już zamawiać Msze św. na Dzień Ojca – na 23 czerwca.
  12. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy; we wtorek – wspomnienie bł. Michała Kozala – biskupa; czwartek – uroczystość Bożego Ciała; piątek – wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego.
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.