Ogłoszenia duszpasterskie XI Niedzieli (14 czerwca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Zofia Bakalarz, Maria Bakalarz, Anna Karyś, Bożena Wałdon, Anna Żarnowiecka-Pabjan, Agnieszka Żarnowiecka, z ofiarą dołączyła Marta Moszczyńska.
  2. Praca: Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński.
  3. Dziękuję mieszkańcom Modrzewia za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie się w to przygotowanie włączyli pomagając rodzinom przy których miały być ołtarze. Dziękuję radnym za pomoc i zorganizowanie asysty liturgicznej. Dziękuję Markowi Wronie za przygotowanie i wydrukowanie banerów.
  4. Niestety z powodu pewnych trudności nie wrócił do kościoła główny ołtarz. Pracownia konserwatorska wkrótce da mi znać, kiedy to się stanie.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Jak co roku na oktawę ołtarze przygotowują poszczególne części parafii. Ołtarz pod krzyżem przygotowuje Modrzewie; na prawo po wyjściu z kościoła Górka; pod dzwonnicą Leśniówka; na lewo po wyjściu z kościoła Na Stole.
  6. W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele spotkanie z Radą Parafialną i Ekonomiczną. Po południu radni przejdą za comiesięczną zbiórka na remont kościoła
  7. 23 czerwca przypada Dzień Ojca. Można będzie zamówić Msze św. za ojców na środę 24 czerwca.
  8. Kalendarz liturgiczny: w środe wspomnienie św. Brata Alberta, w piątek uroczystość NSPJ (nie ma postu), w sobote wspomnienie NSMP.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.