Ogłoszenia Duszpasterskie X Niedzieli Zwykłej (09 czerwca 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Mariola Śrębowata, Bożena Kowalska, Agata Łysak, Marzena Łysak, Elżbieta Maciejewska.
  3. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o godz. 19.30 a potem Msza św. z procesją wokół kościoła.
  4. W piątek przypada Godzina Miłosierdzia. Msza św. o godz. 19.00 a potem Godzina Miłosierdzia, którą poprowadzi Wspólnota Koła Koronkowego.
  5. Można zamawiać Msze św. z racji Dnia Ojca. Msza święta w intencji ojców będzie w sobotę 22 czerwca.
  6. Można już zapisywać Msze św. na przyszły rok.
  7. Kalendarz Kościoła: wtorek – wspomnienie św. Barnaby; czwartek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy; piątek – wspomnienie błogosławionego Michała Kozala.
  8. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.