Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Zwykłej (20 lutego 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Marcin Socha, Mateusz Socha.
  3. Wróciły z renowacji furtki. Mają teraz zamykanie na klucz. Pod koniec tygodnia powinna wrócić odnowiona brama.
  4. Przy plebani został wykonany mur pod bramę i przęsło. Koszt to 1500 zł.
  5. Zakończyła się peregrynacja obrazu Cudownego Medalika w naszej parafii. Bóg zapłać Apostolatowi Maryjnemu za zaangażowanie się we wspólną modlitwę. Ponawiam apel-prośbę o to by przemyśleć przynależność do Apostolatu Maryjnego. Wspólnota zawsze daje możliwość dobrej formacji i życzliwego, ludzkiego wsparcia.
  6. W przyszłą niedzielę radni przejdą za składką na remont kościoła.
  7. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się Wielki Post – czas nawracania się, pokuty i postanowień wielkopostnych. W środę będzie całodniowe Jerycho Różańcowe w intencji naszej wspólnoty parafialnej z prośbą o pogłębienie wiary w rodzinach.
  8. W środę 2 marca br. zapraszam dzieci komunijne i ich rodziców na Mszę św. o godz. 18.00 na wręczenie książeczek pierwszokomunijnych do nabożeństwa.
  9. Kalendarz liturgiczny: wtorek – święto katedry św. Piotra; środa – wspomnienie św. Polikarpa.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.