Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Zwykłej (19 lutego 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Anna Łukawska, Anna Zarzycka, Mariola Śrębowata, Ewa Lutwin. Z ofiarą dołączyły Cecylia Borek, Danuta Maciejewska.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Składam podziękowania w imieniu ministrantów, którzy w ubiegłą niedzielę do puszek zbierali dla siebie ofiarę. Ministranci do puszki zebrali 1850 zł. Bóg zapłać!
  5. Zapraszam radnych z Rady Parafialnej i Ekonomicznej na spotkanie w poniedziałek na godz. 19.30.
  6. W środę rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową na każdej Mszy św. posypanie głów popiołem na znak pokuty i nawrócenia. W tym dniu Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły co do ilości i jakości. W tym dniu będzie Jerycho Różańcowe. Grafik leży przy gazetniku. Modląc się Drogą Krzyżową, jak również Gorzkimi Żalami możemy będąc w stanie łaski uświęcającej uzyskać odpust, czyli darowanie kary czyśćca.
  7. W Wielkim Poście w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym po mszy św. o godz. 12.00.
  8. Na moją prośbę radną w Radzie Parafialnej z Nastola zgodziła się zostać Katarzyna Piotrowska. Życzymy owocnej pracy dla naszej wspólnoty parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę radni przejdą za zbiórką na prace zaplanowane na ten rok.
  10. Kalendarz Kościoła:
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.