Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Zwykłej – 17 lutego 2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Zwykłej (24 lutego  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Domagała Agata, Sarnecka Małgorzata, Zawadzka Edyta, Dymińska Agnieszka, z ofiarą dołączyły Dymińska Maria, Kumor Helena, Libera Cecylia.
  2. Praca: Wołowiec Ryszard, Sarnecki Bogdan.
  3. Dziś radni przejdą za comiesięczną zbiórką na remont i upiększanie kościoła.
  4. Mieszkańcy Górki wybrali nową radną do Rady Parafialnej. Został nią Marzena Wiącek. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Jeszcze raz dziękuję za współpracę Elżbiecie Bocheńskiej.
  5. W starej części zostały zamontowane nowe żyrandole. Jest to mój dar dla parafii z racji obchodzonej w tym roku 25 rocznicy święceń.
  6. W środę po Mszy św. spotkanie z ministrantami. Dar ministrantów: 250 zł. Również w środę spotkanie z kandydatami do bierzmowania w celu zaliczenia przepracowanych wiadomości.
  7. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze o 07.00 i 18.00. Spowiedź od godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie Ogniska Misyjnego.
  8. W sobotę po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie z Różami Różańcowymi. Na tym spotkaniu zostanie zaprzysiężona Margaretka – jest to wspólnota osób, które podejmują modlitwę w intencji kapłana. Wspomniana Margaretka podejmuje modlitwę w mojej intencji. Bóg zapłać.
  10. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.