Ogłoszenia Duszpasterskie VII Niedzieli Zmartwychwstania – Wniebowstąpienie Pańskie (12 maja 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Teresa Gryń, Lucyna Lutwin, Grażyna Stokowiec, Barbara Szyszka. Z ofiara dołączyły Żaneta Stokowiec, Elżbieta Kowalska.
  3. Dziękuję mieszkańcom Leśniówki za przygotowanie asysty na nasz odpust parafialny. Podziękowanie składam radnym z Leśniówki za organizację. Dziękuję chórowi, organiście, ministrantom i każdemu, kto przyczynił się do uroczystego przebiegu odpustu. Bóg zapłać.
  4. Zakończyły się prace przy parkingu.
  5. W poniedziałek Nabożeństwo Fatimskie. Różaniec o 19.30 a o 20.00 Msza św.
  6. We wtorek spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  7. W piątek o 19.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tą uroczystością kończymy Okres Wielkanocny w Kościele.
  9. W przyszłą niedzielę przypada taca gospodarcza na nasze prace przy kościele.
  10. Za dwa tygodnie 25 maja będziemy przeżywać uroczystość pierwszej komunii świętej. Msza św. o godz. 11.00.
  11. Można zamawiać msze święte z okazji Dnia Matki. Uroczysta Msza za mamy będzie 27 maja.
  12. Pielgrzymka do Medjugorie w dniach 14-22 września. Koszt 1000 zł i 290 euro. Chętnych zapraszam do zakrystii.
  13. Kalendarz Kościoła: wtorek – święto Macieja Apostoła; czwartek – święto Andrzeja Boboli męczennika.
  14. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.