Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Wielkanocy (21 maja 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Katarzyna Klimczak, Edyta Kowalska, Andrzej Słowiński, Bogdan Słowiński. Z ofiara dołączyła Kazimiera Wawrzycka.
  3. Uroczystość odpustowa: dziękuje wszystkim za udział w uroczystości odpustowej; chórowi, naszemu organiście, służbie liturgicznej, mieszkańcom Modrzewia za asystę odpustowa i wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach odpustowych ku czci św. Izydora.
  4. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  5. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  6. W piątek przypada Dzień Matki. W tym dniu modlimy się za nasze mamy dziękując za ich dar życia.
  7. W niedzielę będziemy gościć ks. bpa Mariana Florczyka, który dokona kanonicznej wizytacji naszej parafii. Ks. bp będzie na Mszy św. o godz. 10.00 i 12.00. Ks. bp zaprasza na godz. 10.00 dzieci z ich rodzicami, a na 12.00 dorosłych.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  9. 3 czerwca o godz. 11.00 dzieci, które w tym roku przystępują do pierwszej komunii świętej będą przeżywać swoją uroczystość pełnego uczestnictwa we Mszy św.
  10. 8 czerwca przypada uroczystość Bożego Ciała. W tym roku uroczystość organizują mieszkańcy Nastola. Dlatego zapraszam radnych z Nastola na spotkanie w najbliższą sobotę po Mszy św.
  11. Na Dzień Dziecka przypadający 1 czerwca można zamawiać Msze za dzieci z prośbą o błogosławieństwo dla nich.
  12. Sprawa ubikacji: zamykanie i woda.
  13. Kalendarz liturgiczny: piątek – świętego Filipa Nereusza.
  14. Solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich łask oraz błogosławieństwa Bożego.
  15. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.