Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedzieli Wielkanocnej (24 maja 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Broniś, Krystyna Białek, z ofiarą dołączyła Zofia Wsuł. Trawę skosili: Damian Stokowiec, Hubert Białek.
  3. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  4. We wtorek Dzień Matki. W środę na nowennie do MBNP modlitwie będziemy polecać nasze mamy opiece Matki Bożej, a dla zmarłych będziemy prosić o niebo.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przypominam, że zgodnie z przykazaniem kościelnym mamy obowiązek spowiedzi w okresie wielkanocnym. Należy go spełnić do niedzieli Trójcy Przenajświętszej.
  6. Także w przyszłą niedzielę poświęcenie pól. Zacznę o godz. 17.00 od Leśniówki w stronę Modrzewia. Proszę o zachowanie dystansu oraz o zadbanie o bezpieczeństwo.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie majowym w czasie, którego modlimy się o ustanie pandemii przez wstawiennictwo bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
  8. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  9. Kalendarz liturgiczny: we wtorek św. Filipa Nereusza, w czwartek bł. Urszuli Ledóchowskiej, w niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.