Ogłoszenia duszpasterskie VII Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego (16 maja 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Kosmala, Ewa Cicha, Magdalena Durlik, Marzena Wojewódzka. Z ofiarą dołączyły Marianna Cieśla, Janina Cicha, Helena Lutwin, Maria Sałaj, Halina Domagała. Trawę skosili Mikołaj Wojewódzki, Michał Durlik.
  2. Praca: Jerzy Matys, Stanisław Bocheński.
  3. Został ulany postument pod figurę Serca Pana Jezusa.
  4. Bóg zapłać wszystkim za udział w naszym parafialnym odpuście. Niech św. Izydor wyprasza każdemu z nas łaski na codzienny trud życia.
  5. Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. We wtorek Msza św. o godz. 17.00. Ze względu na bierzmowanie na Słowiku.
  7. W środę po Mszy św. spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Tą uroczystością Kościół kończy okres wielkanocny.
  9. 26 maja przypada Dzień Matki. Tak jak w tamtym roku można będzie zamówić msze św. na nowennie do MBNP za swoją mamę – błogosławieństwo dla żywych, a dla zmarłych o dar nieba.
  10. Apostolstwo dobrej śmierci i modlitwy za małżeństwa przeżywające trudności – codzienna modlitwa w intencji konających oraz modlitwa za małżeństwa przeżywające trudności.
  11. Przyjmowanie komunii: zachowujemy dystans; maseczki zdejmujemy na samą komunię; jedna ławka na całości stopnia.
  12. Kalendarz liturgiczny:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.