Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Zwykłej (26 lutego 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Barbara Piotrowska, Halina Rojek, Zofia Jarząbek, Tadeusz Stokowiec.
  2. Praca: Stanisław Bocheński, Zdzisław Stąpór.
  3. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie z ministrantami lektorami.
  4. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.
  5. Za tydzień radni przejdą za zbiórką na remont kościoła.
  6. Od poniedziałku 24 lutego rozpocznie się w naszej wspólnocie nabożeństwo czterdziestogodzinne przygotowujące nas na Wielki Post. Będzie miał następujący przebieg:

w poniedziałek Msza św. o 7.00 a po Mszy św. do godz. 12.00 różaniec poszczególnych Róż Różańcowych (grafik będzie wywieszony i podany w ogłoszeniach. Zakończenie modlitwą Anioł Pański. Następnie przerwa i od 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i do 18.00 modlitwa różańcowa. O godz. 18.00 Msza św.

we wtorek Msza św. o godz. 7.00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu – indywidualna adoracja. O godz. 12.00 Anioł Pański i przerwa do godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i dalsza część adoracji. Od 15.00 będzie możliwość spowiedzi.

W środę przypada Popielec. Msza św. o godz. 7.00.  Po południu Msza św. o godz. 18.00.

1. Kalendarz liturgiczny: w sobotę święto katedry św. Piotra.
  2. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  3. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.