Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Zwykłej (09 lutego 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Elżbieta Dudek, Zofia Galera, Edyta Galera, Paweł Galera.
  2. We wtorek w ubiegłym tygodniu został zabrany do remontu ołtarz główny. Za dwa lub trzy tygodnie do renowacji oddam tabernakulum.
  3. W tym roku nasza parafia organizuje dwie pielgrzymki: w dniach 29 maja do 02 czerwca Dolny Śląsk z Pragą w Czechach (koszt 960 zł) oraz do Fatimy w Portugalii w dniach 16 – 23 sierpnia. Koszt 3400 zł + 100 euro.
  4. We wtorek przypada Światowy Dzień Chorego. Msza św. o godz. 18.00 w intencji chorych naszej parafii z udzieleniem namaszczenia chorych.
  5. W środę po Mszy św. spotkanie z ministrantami.
  6. W piątek po Mszy św. spotkanie z lektorami i kantorami.
  7. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, we wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, w piątek świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  8. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  9. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.