Ogłoszenia Duszpasterskie VI Niedzieli Zmartwychwstania (05 maja 2024 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Kamila Wiczkowska, Anna Bakalarz, Marianna Bakalarz, Zofia Bakalarz, Anna Karyś, Anna Żarnowiecka-Pabjan, Agnieszka Żarnowiecka. Koszenie trawy: Tomasz Pabjan.
  2. Praca: Michał Pędzik.
  3. We wtorek przypada uroczystość ku czci Matki Bożej Łaskawej – głównej patronki Kielc. Odpust w katedrze.
  4. We środę przypada uroczystość ku czci św. Stanisława – odpust na Barwinku.
  5. W czwartek zapraszam dzieci pierwszokomunijne i ich rodziców na spotkanie.
  6. W piątek przypada uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Izydora. Msze św. o godz. 07.00 oraz o 18.00 z procesją wokół kościoła. Asystę przygotowuje Leśniówka.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. dla rodzin z małymi dziećmi.
  9. Można zamawiać msze święte z okazji Dnia Matki. Uroczysta Msza będzie 27 maja, gdyż w niedzielę nie mogę według zarządzeń ks. bpa zrobić Mszy świętej zbiorowej.
  10. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – święto apostołów Filipa i Jakuba; wtorek – święto NMP Matki Łaski Bożej; środa uroczystość św. Stanisława; niedziela – wniebowstąpienie Pańskie.
  11. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.