Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocnej (22 maja 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła i otoczenia wokół niego. Dziękuję za dekorację w kościele. Od soboty kolejkę sprzątającą przejmują rodzice dzieci rocznicowych.
  2. Praca: Adam Zawadzki
  3. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Tutaj panna oraz Damian Niedźwiedź kawaler – zapowiedź druga.
  4. Zakończyły się prace przy kostce pomiędzy schodami a główną bramą. Całkowitego kosztu prac jeszcze nie znam.
  5. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza. Bóg zapłać.
  6. W alejce głównej zostały posadzone ozdobne krzewy.
  7. W głównym ołtarzu został podświetlony obraz św. Izydora. Po odsunięci obrazu podświetlona będzie figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej. Koszt podświetlenia 1200 zł.
  8. W sobotę 17 dzieci naszej wspólnoty parafialnej przyjęło pierwszą komunię święta. Polecam dzieci pierwszokomunijne waszej modlitwie. Do soboty włącznie dzieci przeżywają swój Biały Tydzień.
  9. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie kandydatami do bierzmowania – grupa św. Karola Acutisa.
  10. W wtorek po Mszy św. spotkanie kandydatami do bierzmowania – grupa św. Faustyny.
  11. W środę po Mszy św. spotkanie kandydatami do bierzmowania – grupa św. Izydora.
  12. W piątek spowiedź dla dzieci rocznicowych od godz. 17.00.
  13. W niedzielę o godz. 12.00 dzieci, które przyjęły rok temu pierwszą komunię będą przeżywały swoją rocznicę.
  14. W niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami i kandydatami do bierzmowania.
  15. Kalendarz liturgiczny:
  16. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.