Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocnej (17 maja 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Joanna Cieślak, Monika Tarłowska, Małgorzata Borcuch, Zofia Snochowska, z ofiarą dołączyły Krystyna Grzanka, Marianna Szymkiewicz, Andrzej Tetelewski.
  2. Praca: Andrzej Słowiński.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Dziś o godz. 12.00 ks. bp Marian Florczyk poświęci odnowione malowidła i tabernakulum.
  5. Staram się o dotację na założenie fotowoltaiki na plebani i modernizację ogrzewania. Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze, by taką dotację otrzymać. W ten sposób pragnę zminimalizować utrzymanie plebani.
  6. Z racji przypadającego Dnia Matki 26 maja można zamawiać intencję za swoją mamę, by w ten sposób podziękować za wychowanie i dar życia. W środę na nowennie do MB Nieustającej Pomocy będzie Msza św. zbiorowa.
  7. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie majowym w czasie, którego modlimy się o ustanie pandemii przez wstawiennictwo bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego.
  8. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  9. Kalendarz liturgiczny: w niedziele uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  11. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.