Ogłoszenia duszpasterskie VI niedzieli Wielkanocnej (02 czerwca 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Wielkanocy (02 czerwca  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Zofia Jarząbek, Grażyna Błaszczyk, Anna Gaber, Barbara Piotrowska.
  2. Praca: Sebastian Piłat. Przewiezienie desek: Marcin Żarnowiecki, Krzysztof Żarnowiecki.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Beata Okon – panna, parafia w Osieku, Paweł Lisowski – kawaler, par.  tutejsza zapowiedź pierwsza.
  4. Ofiary na kościół: Bóg zapłać za ofiary złożone na rozbudowę kościoła.
  5. Zostały zamontowane okna. Od poniedziałku montaż okien w kopule.
  6. Trwają prace przy odnowieniu elewacji, a od poniedziałku już powinny się zacząć prace przy dachu.
  7. W poniedziałek spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Izydora.
  8. W środę spotkanie z kandydatami do bierzmowania – grupa św. Faustyny.
  9. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 07.00 oraz o 18.00. Spowiedź od 17.30.
  10. Boże Ciało na Na Stolu: Władysław i Maria Wróblowie- Robert i Anna Biernaccy; Ryszard i Grażyna Januszek-Michał i Izabela Kubiccy; Ireneusz i Aneta Stanek- Tomasz i Monika Maliccy; Andrzej i Halina Tetelewscy- Danuta Piotrowska. Msza św. będzie przy Krzyżu. Procesja do poszczególnych stacji będzie następująca: I stacja – Ryszard i Anna Sochowie; II stacja – Marianna i Zofia Snochowski: III stacja – Waldemar i Genowefa Lisowscy; IV stacja – Władysław i Maria Wróblowie.
  11. V Festyn Ziemi Posłowickiej odbędzie się 16 czerwca br. Zapraszam wszystkich do udziału w zabawie. Wspólne świętowanie ma mieć wymiar rodzinny. Liczę na wasze zaangażowanie i włączenie się do współpracy. Dochód z festynu w całości będzie przeznaczony na renowacje tabernakulum.
  12. Robi się coraz cieplej. Bardzo proszę by do świątyni przychodzić w godnym i właściwym ubiorze.
  13. Dzieci pierwszokomunijne proszę o zgłoszenie się do zakrystii po książeczki pierwszo piątkowe.
  14. Jubileusz 25-lecia kapłaństwa w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia.
  15. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.