Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (09 maja 2021 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Wołowiec, Anna Jandała, Bożena Basa, Paulina Malarczyk, Ewelina Zawadzka. Z ofiarą dołączyli Janusz Wołowiec, Danuta Wołowiec, Barbara Winiarska.
  3. Zbiórka na remont świątyni: Bóg zapłać za ofiarę na remont świątyni.
  4. Została zakupiona figura Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wkrótce rozpoczną się prace, które umożliwią jej postawienie na placu kościelnym.
  5. W sobotę zakończyła się peregrynacja cudownego obrazu św. Józefa – Opiekuna Rodziny. Modliliśmy się o opiekę św. Józefa dla naszej parafii i naszych rodzin. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Z racji peregrynacji został złożony dar ołtarza; Modrzewie 655 – zł; Górka 633 zł- ; Leśniówka – 525zł; Nastole – 437 zł; W sumie 2200 zł. Bóg zapłać. Darem duchowym z racji peregrynacji niech będzie Apostolstwo Konających oraz modlitwa za małżeństwa przeżywające trudności. W kaplicy MB Fatimskiej jest wyłożona księga, do której można się zapisać.
  6. W poniedziałek nasz odpust parafialny ku czci św. Izydora. Msze św. o godz. 07.00 oraz 18.00 główna msza odpustowa. Kazanie odpustowe wygłosi ks. prof. Paweł borto.
  7. W czwartek nasze pierwsze nabożeństwo fatimskie. O godz. 19.30 różaniec a o 20.00 msza św. z procesją. Nabożeństwo poprowadzi ks. rektor naszego seminarium duchownego Paweł Tambor. Kolejkę proszę o przygotowanie figury.
  8. 26 maja przypada Dzień Matki. Tak jak w tamtym roku można będzie zamówić msze św. na nowennie do MBNP za swoją mamę – błogosławieństwo dla żywych, a dla zmarłych o dar nieba.
  9. Ogłoszenie Klubu „Wolna Strefa” – na tablicy ogłoszeń.
  10. Przyjmowanie komunii: zachowujemy dystans; maseczki zdejmujemy na samą komunię; jedna ławka na całości stopnia.
  11. Kalendarz liturgiczny: w piątek święto Macieja Apostoła.
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.