Ogłoszenia duszpasterskie VI Niedzieli Zwykłej (12 lutego 2023 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Zwykłej (12 stycznia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Grażyna Stokowiec, Kinga Stępniewska, Bożena Łysak, Aneta Lutwin. Z ofiarą dołączyła Teresa Lutwin.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. Dziś po każdej mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszki jako podziękowanie za całoroczną służbę. Ofiara do puszki jest w ramach kolędy.
  5. W piątek o godz. 19.00 msza św. z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.
  6. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się Wielki Post – czas nawracania się, pokuty i postanowień wielkopostnych. W środę popielcową będzie całodniowe Jerycho Różańcowe w intencji naszej wspólnoty parafialnej z prośbą o pogłębienie wiary w rodzinach.
  7. W każdy drugi piątek miesiąca będzie „Godzina Miłosierdzia”. Do tej pory była to „Godzina Święta”. Zmiana nastąpiła ze względu na to, że chcemy podjąć kult św. Faustyny, która była Apostołką Miłosierdzia. Serdecznie już dziś zapraszam w imieniu Koła Koronkowego, które poprowadzi „Godzinę Miłosierdzia”.
  8. Kalendarz Kościoła: wtorek – święto Świętych Cyryla i Metodego patronów Europy.
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.