Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Zwykłej (05 lutego 2023 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Zwykłej (05 stycznia 2023 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Elżbieta Kowalska, Lucyna Lutwin, Teresa Gryń, Barbara Szyszka. Odśnieżanie: Mateusz Gryń, Aleksy Kowalski.
  3. Zapowiedzi przedślubne:
  4. W piątek o godz. 20.00 „Godzina Miłosierdzia”, którą poprowadzi Wspólnota Koła Koronkowego.
  5. W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu modlimy się za chorych.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszki jako podziękowanie za całoroczną służbę. Ofiara do puszki jest w ramach kolędy.
  7. Kalendarz Kościoła: poniedziałek – wspomnienie męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; piątek – wspomnienie św. Scholastyki; sobota – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes.
  8. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.