Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu (29 marca 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Szewczyk Kazimiera, Posłowska Bogusława, Lis Anna.
  3. Przypominam, że obowiązuje reżim sanitarny odnośnie liczby 5 osób na Mszy św. i nabożeństwach. Pierwszeństwo mają ofiarodawcy zamawiający Mszę św.
  4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Droga Krzyżowa będzie transmitowana na kanale parafii na youtube: Parafia św. Izydora w Posłowicach. Transmisję można oglądać na telewizorach z smart tv, komórkach i tabletach z dostępem do internetu.
  5. Spowiedzi pierwszopiątkowa – kto wyspowiadał się w czasie rekolekcji niech tę spowiedź potraktuje jako pierwszopiątkową.
  6. W przypadku potrzeby spowiedzi proszę dzwonić na numer parafialny i indywidualne umawianie się.
  7. Nie będzie odwiedzin chorych w tym roku ze względu na sytuację. mieszkający na terenie naszej parafii niech skorzystają z odpustu danego przez Stolicę Apostolską. Warunek uzyskania odpustu: brak przywiązania do grzechu, odmówienie różańca.
  8. Prośba: ze względu na dużą ilość intencji w pierwszy piątek miesiąca o godz. 18.00 proszę o wysłuchanie Mszy św. przez kanał internetowy i przyjęcie duchowej komunii. Ofiary za sprawowane intencje proszę składać indywidualnie lub wpłacać na konto parafii.
  9. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa upamiętniająca uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  10. Do nabycia baranki wielkanocne.
  11. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w naszych rodzinach.
  12. Kalendarz liturgiczny:
  13. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  14. Prasa katolicka.