Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu (27 marca 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Ewa i Waldemar Piotrowscy, Dziubek Renata, Przybylska Jolanta, Karyś Monika. Z ofiarą dołączyli Wróbel Marianna, Wieczorek Józef.
  3. Zapowiedzi przedślubne: Natalia Lechsztef – panna i Marcin Papież – kawaler zapowiedź druga; Sylwia Karyś – panna i Paweł Król – kawaler zapowiedź druga; Karolina Pękalska – panna i Piotr Żarnowiecki – kawaler zapowiedź druga.
  4. Zostały zamontowane przęsła do ogrodzenia na plebani. Koszt wykonania dwóch przęseł 3 tys. złotych.
  5. Dziś do puszki można złożyć ofiarę na pomoc dla pani Ewy Staniek. Puszka w kaplicy Matki bożej Fatimskiej.
  6. Dziś o godz. 18.00 spotkanie zespołu synodalnego na salce św. Izydora.
  7. Dzieci, które chcą wziąć udział w konkursie na najpiękniejszą i najwyższą palmę jeszcze dziś mogą złożyć zgłoszenie i wziąć udział w konkursie.
  8. W piątek przypada drugi piątek miesiąca, w którym modlimy się godziną Świętą. Msza św. o godz. 18.00. a droga krzyżowa połączona z Godziną Świętą o godz. 20.00. Serdecznie zapraszam.
  9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Wielki Tydzień, czyli  obchód męki i śmierci Pana Jezusa. W niedzielę przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami o godz. 12.00. Na tą Mszę św. zapraszam dzieci, które biorą udział w V konkursie na najpiękniejsza i największą palmę wielkanocną. Gorzkie żale po Mszy św. o godz. 8.00.
  10. Codziennie po Mszy św. odmawiamy dziesiątek różańca w intencji pokoju na Ukrainie.
  11. Kalendarz liturgiczny:
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.