Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu (07.04.2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu (07.04.2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkiego Postu (07 kwietnia  2019 r.)

 1. Sprzątanie kościoła: Krystyna Wołowiec, Danuta Karyś, Bożena Basa, Anna Jandała, z ofiarą dołączyli Janusz Wołowiec, Danuta Wołowiec, Maria Karyś.
 2. Praca: Adam Zawadzki.
 3. Zapowiedzi: Marta Dobek – panna, par. Bilcza oraz Karol Stąpór – kawaler, par. tutejsza zapowiedź druga: Justyna Borcuch – par. tutejsza i Tomasz Puchała – par. Bieliny zapowiedź pierwsza; Izabela Mazurkiewicz – par. św. Franciszka i Hiacynty i Artur Bal – par. tutejsza, zapowiedź pierwsza.
 4. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Drodze Krzyżowej na Na Stolu za wspólną modlitwę. Dziękuję Ewie Posłowskiej za prowadzenie śpiewu oraz Władysławowi Posłowskiemu, Tadeuszowi Piłatowi i Leszkowi Chałacińskiemu za przygotowanie stacji Drogi Krzyżowej.
 5. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
 6. We wtorek wyjście do kina na film „Miłość i miłosierdzie”. Kino „Moskwa” godz. 18.00. Zbiórka 15 minut przed seansem. Koszt biletu 11 zł.
 7. W środę po Mszy św. spotkanie wszystkich ministrantów.
 8. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie o godz. 19.00. Droga Krzyżowa o 18.30.
 9. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa upamiętniająca uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Na Mszy św. o godz. 11.00 gromadzimy się przed kościołem z palmami, by uroczyście wejść do świątyni i w ten sposób upamiętnić wjazd Jezusa. Na każdej Mszy św. będzie czytana Męka Pańska. Po Mszy św. o godz. 11.0 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą i najwyższą palmę.
 10. 14 kwietnia (niedziela) na godz. 19.30 zapraszam młodzież i nie tylko na salkę na film. Po filmie będzie dyskusja związana z filmem.
 11.  
 12. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.