Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocnej (19 maja 2019 r.)

Ogłoszenia duszpasterskie V Niedzieli Wielkanocy (19 maja  2019 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie oraz przygotowanie kościoła do uroczystości pierwszokomunijnej. Sprzątanie przejmują rodzice dzieci rocznicowych.
  2. Zapowiedzi przedślubne: Sylwia Żarnowiecka – panna, parafia tutejsza, Sornat Szymon – kawaler, par. Małogoszcz, zapowiedź druga; Barbara Kowal – panna, par. Wniebowstąpienia Pańskiego Warszawa, Patryk Szeląg – kawaler, par. w Opatowie zapowiedź druga.
  3. Dziękuję wszystkim za życzenia z racji moich urodzin. Zapraszam na Mszę św. w poniedziałek tych wszystkich, którzy wspierają mnie modlitewnie w mojej pracy.
  4. Trwają prace przy kościele. Mam nadzieje, że nic nie przeszkodzi w dalszych pracach.
  5. Działka na Bełku –zgoda ks. bpa na bezpłatne przekazanie jako rekompensata za teren włączony do placu kościelnego. W tym tygodniu prawdopodobnie nastąpi przekazanie działki Michałowi Pędzikowi.
  6. Obraz św. Izydora – atrybuty.
  7. Dziś od godz. 18.00 poświecenie pól.
  8. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania grupa św. Izydora.
  9. W środę po Mszy św. spotkanie z kandydatami do bierzmowania grupa św. Faustyny.
  10. Za tydzień w niedzielę dzieci komunijne z tamtego roku będą przeżywały swoją rocznicę komunii. dlatego w piątek od godz. 17.30 będzie dla nich spowiedź.
  11. W najbliższą niedziele zbiórka na remont i upiększanie kościoła.
  12. Prasa katolicka „Niedziela” do odebrania w zakrystii.