Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego (17 kwietnia 2022 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Sylwester Kundera, Anna Dróżdż, Małgorzata Podsiadło, Adam Święcicki, Izabela Kubicka. Z ofiarą dołączyły Halina Gwóźdź, Krystyna Wójcik.
  2. Praca: Adam Zawadzki. Dziękuje Markowi Wronie za banery do grobu i ciemnicy.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania do świąt Wielkanocy: dziękuję ministrantom; chórowi Darkowi Orkiszowi, który chórem dyryguje; naszemu organiście Amadeuszowi; lektorom i kantorom za posługę; Ognisku Misyjnemu i jego opiekunce Marzenie Wojewódzkiej; Rycerzom Kolumba; wam wszystkim za udział w tych dniach w modlitwie i liturgii. Bóg zapłać! Dziękuję za wszystkie Msze św. w mojej intencji.
  4. We wtorek Msza św. o godz. 18.00. O godz. 13.00 pogrzeb Janiny Gajek.
  5. W środę po Mszy św. spotkanie z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami.
  6. W piątek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.00.
  7. W przyszła niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Polecajmy siebie, naszych najbliższych oraz świat Bożemu Miłosierdziu. W tę niedzielę radni przejdą za zbiórką na remont i upiększanie świątyni.
  8. Kalendarz liturgiczny:
  9. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  10. Prasa katolicka – „Niedziela” oraz „Miłujcie się” do odebrania w zakrystii.