Ogłoszenia duszpasterskie Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego (12 kwietnia 2020 r.)

1. Sprzątanie kościoła: Piotrowska Ewa, Dziubek Renata, Karyś Monika, Pawełkiewicz Jolanta, z ofiarą dołączyła Wróbel Maria, Wieczorek Halina.
  3. Przypominam, że do odwołania obowiązuje reżim sanitarny odnośnie liczby 5 osób na Mszy św. i nabożeństwach. Pierwszeństwo mają osoby zamawiające Mszę św.
  4. Tradycją naszej parafii było to, że w Wielką Sobotę zbieraliśmy jajka dla seminarium. Podtrzymamy tę tradycję, tylko przesuniemy ten czas zbiórki aż warunki się zmienią.
  5. W piątek ze względu na oktawę Zmartwychwstania Pańskiego nie ma postu.
  6. Dziękuję za ofiary składane internetowo w ramach tacy.
  7. Zakończyły się prace przy posadzce. Ostateczne rozliczenie przedstawię za tydzień.
  8. Zostało odnowione tabernakulum.
  9. Odnowiony krzyż ołtarzowy oraz relikwiarz św. Izydora. Dar ks. proboszcza z racji Dnia Kapłańskiego.
  10. Prośba: o wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia
  11. Kalendarz liturgiczny:
  12. Solenizantom bieżącego tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego.
  13. Prasa katolicka.